TISP4350H3BJR-S
THYRISTOR 275V 300A DO214AA
قسمت # NOVA:
90-2637787-TISP4350H3BJR-S
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TISP4350H3BJR-S
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
275V Off-State 300 A Ipp TVS Thyristor DO-214AA, SMB
More Information
دسته بندیTVS - تریستور
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
سلسله-
ولتاژ - شکست350V
ولتاژ - حالت روشن3 V
شماره محصول پایه TISP4350
جریان - پیک پالس (8/20µs) 300 A
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 100 A
ظرفیت62pF
بسته / موردDO-214AA, SMB
ولتاژ - حالت خاموش275V
فعلی - نگه دارید (Ih)150 mA