TISP4400M3BJR-S
THYRISTOR 300V 220A DO214AA
قسمت # NOVA:
90-2637444-TISP4400M3BJR-S
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TISP4400M3BJR-S
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
300V Off-State 220 A Ipp TVS Thyristor DO-214AA, SMB
More Information
دسته بندیTVS - تریستور
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
سلسله-
ولتاژ - شکست400V
ولتاژ - حالت روشن3 V
شماره محصول پایه TISP4400
جریان - پیک پالس (8/20µs) 220 A
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 50 A
ظرفیت50pF
بسته / موردDO-214AA, SMB
ولتاژ - حالت خاموش300V
فعلی - نگه دارید (Ih)350 mA