PTVS16VS1UR,115
TVS DIODE 16VWM 26VC CFP3
قسمت # NOVA:
129-2482502-PTVS16VS1UR,115
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PTVS16VS1UR,115
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
26V Clamp 15.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123W
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-123W
شماره محصول پایه PTVS16
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 15.4A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله Automotive, AEC-Q101
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 16V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 26V
پاور - پیک پالس400W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSOD-123W
ولتاژ - خرابی (حداقل) 17.8V