VESD16C1-02V-G3-08
TVS DIODE 16VWM 28VC SOD523
قسمت # NOVA:
129-2489097-VESD16C1-02V-G3-08
شماره قطعه سازنده:
VESD16C1-02V-G3-08
بسته استاندارد:
8,000
برگه اطلاعات فنی:
28V Clamp 3.6A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-523
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-523
شماره محصول پایه VESD16
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 3.6A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 27pF @ 1MHz
سلسله Automotive, AEC-Q101
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 16V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 28V
پاور - پیک پالس100W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSC-79, SOD-523
ولتاژ - خرابی (حداقل) 17V