VESD12A1A-HD1-GS08
TVS DIODE 12VWM 24VC LLP1006-2L
قسمت # NOVA:
129-2496145-VESD12A1A-HD1-GS08
شماره قطعه سازنده:
VESD12A1A-HD1-GS08
بسته استاندارد:
8,000
برگه اطلاعات فنی:
24V Clamp 8A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount LLP1006-2L
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LLP1006-2L
شماره محصول پایه VESD12
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 8A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 54pF @ 1MHz
سلسله -
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 12V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 24V
پاور - پیک پالس200W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSOD-882
ولتاژ - خرابی (حداقل) 13.5V