GG0402060R3C2P
TVS DIODE 6.5VWM 15.5VC 0402
قسمت # NOVA:
129-2488813-GG0402060R3C2P
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
GG0402060R3C2P
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
15.5V Clamp 3A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount 0402
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 0402
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 3A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 0.3pF @ 1MHz
سلسله GiGUARD
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 6.5V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 15.5V
پاور - پیک پالس54W
حفاظت از خط برقNo
بسته / مورد0402 (1005 Metric)
ولتاژ - خرابی (حداقل) 7V