D24V0S1U2TQ-7
TVS DIODE 24VWM 36VC SOD523
قسمت # NOVA:
129-2477651-D24V0S1U2TQ-7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
D24V0S1U2TQ-7
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
36V Clamp 6A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-523
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-523
شماره محصول پایه D24V0
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 6A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 35pF @ 1MHz
سلسله Automotive, AEC-Q101
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 24V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 36V
پاور - پیک پالس360W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSC-79, SOD-523
ولتاژ - خرابی (حداقل) 27V