SMAJ24CA-E3/61
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
قسمت # NOVA:
129-2488649-SMAJ24CA-E3/61
شماره قطعه سازنده:
SMAJ24CA-E3/61
بسته استاندارد:
1,800
برگه اطلاعات فنی:
38.9V Clamp 10.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
شماره محصول پایه SMAJ24
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 10.3A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله TransZorb®
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 24V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 38.9V
پاور - پیک پالس400W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AC, SMA
ولتاژ - خرابی (حداقل) 26.7V