SZ1SMA40CAT3G
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMA
قسمت # NOVA:
129-2477880-SZ1SMA40CAT3G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SZ1SMA40CAT3G
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
64.5V Clamp 6.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMA
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMA
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 6.2A
ظرفیت @ فرکانس 160pF @ 1MHz
سلسله Automotive, AEC-Q101
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 40V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 64.5V
پاور - پیک پالس400W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AC, SMA
ولتاژ - خرابی (حداقل) 44.4V