SMF13AHRVG
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SOD123W
قسمت # NOVA:
129-2481172-SMF13AHRVG
شماره قطعه سازنده:
SMF13AHRVG
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
21.5V Clamp 9.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123W
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهTaiwan Semiconductor Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-123W
شماره محصول پایه SMF13
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 9.3A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله Automotive, AEC-Q101, SMF
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 13V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 21.5V
پاور - پیک پالس200W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSOD-123W
ولتاژ - خرابی (حداقل) 14.4V