SMCJ43CA-13-F
TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMC
قسمت # NOVA:
129-2489407-SMCJ43CA-13-F
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SMCJ43CA-13-F
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
69.4V Clamp 21.6A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMC
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMC
شماره محصول پایه SMCJ43
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 21.6A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله -
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 43V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 69.4V
پاور - پیک پالس1500W (1.5kW)
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AB, SMC
ولتاژ - خرابی (حداقل) 47.8V