SZ1SMA20CAT3G
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMA TR
قسمت # NOVA:
129-2493423-SZ1SMA20CAT3G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SZ1SMA20CAT3G
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
32.4V Clamp 12.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMA
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهLittelfuse Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMA
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 12.3A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله Automotive, AEC-Q101, SZ1SMA
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 20V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 32.4V
پاور - پیک پالس400W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AC, SMA
ولتاژ - خرابی (حداقل) 22.2V