AQHV15-01ETG-C
TVS DIODE 15VWM 30VC SOD882
قسمت # NOVA:
129-2491427-AQHV15-01ETG-C
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AQHV15-01ETG-C
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
30V Clamp 5A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-882
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهLittelfuse Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-882
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 5A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 24pF @ 1MHz
سلسله Automotive, AEC-Q101, AQHV
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 15V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 30V
پاور - پیک پالس200W (8/20µs)
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSOD-882
ولتاژ - خرابی (حداقل) 16.7V