VS3V3BA1EST15R
TVS DIODE 3.3VWM 8VC DSN0603-2
قسمت # NOVA:
129-2481977-VS3V3BA1EST15R
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
VS3V3BA1EST15R
بسته استاندارد:
15,000
برگه اطلاعات فنی:
8V Clamp 3.5A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount DSN0603-2, SOD-962, SMD0603
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه VS3V3
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 3.5A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله -
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 3.3V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 8V
پاور - پیک پالس28W
حفاظت از خط برقNo
بسته / مورد0201 (0603 Metric)
ولتاژ - خرابی (حداقل) 4V