ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1
TVS DIODE 5.3VWM 15VC TSLP-3-7
قسمت # NOVA:
129-2484663-ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1
شماره قطعه سازنده:
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1
بسته استاندارد:
15,000
برگه اطلاعات فنی:
15V Clamp 3A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount PG-TSLP-3-7
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TSLP-3-7
شماره محصول پایه ESD5V3
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 3A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 0.4pF @ 1MHz
سلسله -
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه2
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 5.3V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 15V
پاور - پیک پالس-
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSC-101, SOT-883
ولتاژ - خرابی (حداقل) 6V