CDSOT23-T36LC
TVS DIODE 36VWM 76.8VC SOT23-3
قسمت # NOVA:
129-2480151-CDSOT23-T36LC
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
CDSOT23-T36LC
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
76.8V Clamp 9A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-23-3
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-3
شماره محصول پایه CDSOT23
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 9A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 5pF @ 1MHz
سلسله -
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 36V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 76.8V
پاور - پیک پالس500W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
ولتاژ - خرابی (حداقل) 40V