D3V3L1B2LP3-7
TVS DIODE 3.3VWM 8VC DFN0603-2
قسمت # NOVA:
129-2481963-D3V3L1B2LP3-7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
D3V3L1B2LP3-7
بسته استاندارد:
10,000
8V Clamp 12A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount X3-DFN0603-2
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده X3-DFN0603-2
شماره محصول پایه D3V3L1
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 12A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 28pF @ 1MHz
سلسله -
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 3.3V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 8V
پاور - پیک پالس96W
حفاظت از خط برقNo
بسته / مورد0201 (0603 Metric)
ولتاژ - خرابی (حداقل) 3.8V