AOZ8231ADI-12
TVS DIODE 12VWM 26VC 2DFN
قسمت # NOVA:
129-2497814-AOZ8231ADI-12
شماره قطعه سازنده:
AOZ8231ADI-12
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
26V Clamp 4A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount 2-DFN (1x0.6)
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 2-DFN (1x0.6)
شماره محصول پایه AOZ8231
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 4A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 13pF @ 1MHz
سلسله -
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 12V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 26V
پاور - پیک پالس-
حفاظت از خط برقNo
بسته / مورد2-UDFN
ولتاژ - خرابی (حداقل) 13V