GG0402055R042P
TVS DIODE 5VWM 16VC 0402
قسمت # NOVA:
129-2478884-GG0402055R042P
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
GG0402055R042P
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
16V Clamp 4A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount 0402 (1005 Metric)
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 0402 (1005 Metric)
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 4A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 5pF @ 1MHz
سلسله GiGUARD
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 5V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 16V
پاور - پیک پالس60W
حفاظت از خط برقNo
بسته / مورد0402 (1005 Metric)
ولتاژ - خرابی (حداقل) 5.2V