VESD15A1-HD1-G4-08
TVS DIODE 15VWM 27VC LLP1006-2L
قسمت # NOVA:
129-2489801-VESD15A1-HD1-G4-08
شماره قطعه سازنده:
VESD15A1-HD1-G4-08
بسته استاندارد:
8,000
برگه اطلاعات فنی:
27V Clamp 6A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount LLP1006-2L
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LLP1006-2L
شماره محصول پایه VESD15
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 6A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 45pF @ 1MHz
سلسله -
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 15V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 27V
پاور - پیک پالس150W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSOD-882
ولتاژ - خرابی (حداقل) 15.5V