PESD12VV1BLSYL
TVS DIODE 12VWM 57VC DFN1006BD-2
قسمت # NOVA:
129-2479217-PESD12VV1BLSYL
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PESD12VV1BLSYL
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
57V Clamp 12A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount DFN1006BD-2
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DFN1006BD-2
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 12A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 17pF @ 1MHz
سلسله Automotive, AEC-Q101
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 12V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 57V
پاور - پیک پالس-
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSOD-882
ولتاژ - خرابی (حداقل) 14.6V