SMBJ16CA-13-F
TVS DIODE 16VWM 26VC SMB
قسمت # NOVA:
129-2477663-SMBJ16CA-13-F
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SMBJ16CA-13-F
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
26V Clamp 23.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMB
شماره محصول پایه SMBJ16
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 23.1A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله SMBJ
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 16V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 26V
پاور - پیک پالس600W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AA, SMB
ولتاژ - خرابی (حداقل) 17.8V