PESD24VF1BLYL
TVS DIODE 24VWM 17VC DFN1006-2
قسمت # NOVA:
129-2487603-PESD24VF1BLYL
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PESD24VF1BLYL
بسته استاندارد:
1
17V Clamp 1A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount DFN1006-2
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهNXP USA Inc.
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DFN1006-2
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 1A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 0.3pF @ 1MHz
سلسله Automotive, AEC-Q101
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 24V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 17V
پاور - پیک پالس-
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSOD-882
ولتاژ - خرابی (حداقل) 24.5V