SMA6J33CA
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
قسمت # NOVA:
129-2487872-SMA6J33CA
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SMA6J33CA
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
53.3V Clamp 11.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-214AC (SMA)
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 11.3A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله SMA6J
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 33V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 53.3V
پاور - پیک پالس600W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AC, SMA
ولتاژ - خرابی (حداقل) 36.7V