5.0SMDJ30CA-Q
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC
قسمت # NOVA:
129-2490280-5.0SMDJ30CA-Q
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
5.0SMDJ30CA-Q
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
48.4V Clamp 103A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMC)
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-214AB (SMC)
شماره محصول پایه 5.0SMDJ
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 103A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله Automotive, AEC-Q101, 5.0SMDJ-Q
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 30V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 48.4V
پاور - پیک پالس5000W (5kW)
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AB, SMC
ولتاژ - خرابی (حداقل) 33.3V