D3V3S1U2LP1610-7
TVS DIODE 3.3VWM 11.5VC 2DFN
قسمت # NOVA:
129-2491934-D3V3S1U2LP1610-7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
D3V3S1U2LP1610-7
بسته استاندارد:
10,000
11.5V Clamp 200A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount U-DFN1610-2 (Type B)
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده U-DFN1610-2 (Type B)
شماره محصول پایه D3V3S1
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 200A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 1400pF @ 1MHz
سلسله -
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 3.3V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 11.5V
پاور - پیک پالس-
حفاظت از خط برقNo
بسته / مورد0603 (1610 Metric)
ولتاژ - خرابی (حداقل) 3.8V