SMBJ24CAQ-13-F
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMB
قسمت # NOVA:
129-2489343-SMBJ24CAQ-13-F
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SMBJ24CAQ-13-F
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
38.9V Clamp 15.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMB
شماره محصول پایه SMBJ24
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 15.4A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله Automotive, AEC-Q101
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 24V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 38.9V
پاور - پیک پالس600W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AA, SMB
ولتاژ - خرابی (حداقل) 26.7V