PTVS18VS1UR/8X
TVS DIODE 18VWM 29.2VC CFP3
قسمت # NOVA:
129-2522049-PTVS18VS1UR/8X
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PTVS18VS1UR/8X
برگه اطلاعات فنی:
29.2V Clamp 13.7A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123W
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-123W
شماره محصول پایه PTVS18
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 13.7A
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 18V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 29.2V
پاور - پیک پالس400W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSOD-123W
ولتاژ - خرابی (حداقل) 20V