UCLAMP3601P.TNT
TVS DIODE 33VWM 60VC SLP1006P2
قسمت # NOVA:
129-2484005-UCLAMP3601P.TNT
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
UCLAMP3601P.TNT
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
60V Clamp 2A (1.2/50µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SLP1006P2
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهSemtech Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SLP1006P2
شماره محصول پایه UCLAMP3601
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 2A (1.2/50µs)
ظرفیت @ فرکانس 25pF @ 1MHz
سلسله Automotive, AEC-Q100, uClamp®
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 33V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 60V
پاور - پیک پالس125W
حفاظت از خط برقNo
بسته / مورد2-UDFN
ولتاژ - خرابی (حداقل) 36V