PJSD12TS-AU_R1_000A1
SOD-523, TVS/ESD
قسمت # NOVA:
129-2491521-PJSD12TS-AU_R1_000A1
شماره قطعه سازنده:
PJSD12TS-AU_R1_000A1
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
17V Clamp 5A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-523
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهPanjit International Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -50°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-523
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 5A
ظرفیت @ فرکانس 60pF @ 1MHz (Max)
سلسله Automotive, AEC-Q101
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 12V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 17V
پاور - پیک پالس120W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSC-79, SOD-523
ولتاژ - خرابی (حداقل) 13.3V