ATV50C480JB-HF
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
قسمت # NOVA:
129-2490282-ATV50C480JB-HF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ATV50C480JB-HF
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
77.4V Clamp 64.6A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMC)
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهComchip Technology
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 155°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-214AB (SMC)
شماره محصول پایه ATV50C480
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 64.6A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله Automotive, AEC-Q101
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 48V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 77.4V
پاور - پیک پالس5000W (5kW)
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AB, SMC
ولتاژ - خرابی (حداقل) 53.3V