SMA6J30AHR3G
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
قسمت # NOVA:
129-2507990-SMA6J30AHR3G
شماره قطعه سازنده:
SMA6J30AHR3G
بسته استاندارد:
1,800
برگه اطلاعات فنی:
48.4V Clamp 12.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهTaiwan Semiconductor Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-214AC (SMA)
شماره محصول پایه SMA6J30
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 12.3A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله Automotive, AEC-Q101, SMA6J
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 30V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 48.4V
پاور - پیک پالس600W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AC, SMA
ولتاژ - خرابی (حداقل) 33.3V