DFLT36A-7
TVS DIODE 36VWM 58.1VC PWRDI 123
قسمت # NOVA:
129-2490369-DFLT36A-7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DFLT36A-7
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
58.1V Clamp 3.87A Ipp Tvs Diode Surface Mount PowerDI™ 123
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerDI™ 123
شماره محصول پایه DFLT36
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 3.87A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله -
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 36V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 58.1V
پاور - پیک پالس225W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردPOWERDI®123
ولتاژ - خرابی (حداقل) 40V