PESD3V3L4UF,115
TVS DIODE 3.3VWM 12VC 6XSON
قسمت # NOVA:
129-2479349-PESD3V3L4UF,115
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PESD3V3L4UF,115
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
12V Clamp 3A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount 6-XSON, SOT886 (1.45x1)
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 6-XSON, SOT886 (1.45x1)
شماره محصول پایه PESD3V3
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 3A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 22pF @ 1MHz
سلسله -
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه4
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 3.3V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 12V
پاور - پیک پالس30W
حفاظت از خط برقNo
بسته / مورد6-XFDFN
ولتاژ - خرابی (حداقل) 5.32V