5.0SMDJ15CA
TVS DIODE 15VWM 24.4VC
قسمت # NOVA:
129-2477629-5.0SMDJ15CA
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
5.0SMDJ15CA
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
24.4V Clamp 205A Ipp Tvs Diode Surface Mount -
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهMeritek
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده -
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 205A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله 5.0SMDJ
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 15V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 24.4V
پاور - پیک پالس5000W (5kW)
حفاظت از خط برق-
بسته / موردDO-214AB (SMC)
ولتاژ - خرابی (حداقل) 16.7V