CDSOD323-T18
TVS DIODE 18VWM 45VC SOD323
قسمت # NOVA:
129-2483895-CDSOD323-T18
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
CDSOD323-T18
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
45V (Typ) Clamp 8A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-323
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-323
شماره محصول پایه CDSOD323
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 8A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 3pF @ 1MHz
سلسله -
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 18V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 45V (Typ)
پاور - پیک پالس350W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSC-76, SOD-323
ولتاژ - خرابی (حداقل) 20V