SMAJ14CA
TVS DIODE 14VWM 23.3VC
قسمت # NOVA:
129-2484972-SMAJ14CA
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SMAJ14CA
بسته استاندارد:
1,800
برگه اطلاعات فنی:
23.3V Clamp 17.24A Ipp Tvs Diode Surface Mount -
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهMeritek
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده -
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 17.24A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله SMAJ
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 14V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 23.3V
پاور - پیک پالس400W
حفاظت از خط برق-
بسته / موردDO-214AC (SMA)
ولتاژ - خرابی (حداقل) 15.6V