VS3V3BB1FST27N
TVS DIODE 3.3VWM 7.6VC SMD0402
قسمت # NOVA:
129-2482599-VS3V3BB1FST27N
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
VS3V3BB1FST27N
بسته استاندارد:
27,000
برگه اطلاعات فنی:
7.6V Clamp 5A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SMD0402
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMD0402
شماره محصول پایه VS3V3
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 5A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله -
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 3.3V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 7.6V
پاور - پیک پالس38W
حفاظت از خط برقNo
بسته / مورد2-SMD, No Lead
ولتاژ - خرابی (حداقل) 4V