3224W-2-103E
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
قسمت # NOVA:
420-1599198-3224W-2-103E
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
3224W-2-103E
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
10 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12.0 Turn Top Adjustment
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه 3224W
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.189" x 0.138" Face x 0.209" H (4.80mm x 3.50mm x 5.30mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 10 kOhms