3223W-1-504E
TRIMMER 500K OHM 0.125W J LEAD
قسمت # NOVA:
420-1596005-3223W-1-504E
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
3223W-1-504E
برگه اطلاعات فنی:
500 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11.0 Turn Top Adjustment
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه 3223W
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.154" x 0.125" Face x 0.164" H (3.90mm x 3.18mm x 4.16mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.125W, 1/8W
تحمل±20%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 500 kOhms