3362X-1-104LF
TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
قسمت # NOVA:
420-1600037-3362X-1-104LF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
3362X-1-104LF
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
100 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Side Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه 3362X
سلسلهTrimpot® 3362 - Sealed
تعداد دورها1
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.275" x 0.260" Face x 0.275" H (6.99mm x 6.60mm x 6.99mm)
نوع تنظیمSide Adjustment
توان (وات) 0.5W, 1/2W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 100 kOhms