3313J-1-501E
TRIMMER 500OHM 0.125W J LEAD TOP
قسمت # NOVA:
420-1598950-3313J-1-501E
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
3313J-1-501E
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
500 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه 3313J
سلسلهTrimpot® 3313 - Sealed
تعداد دورها1
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.138" x 0.126" Face x 0.087" H (3.50mm x 3.20mm x 2.20mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.125W, 1/8W
تحمل±20%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 500 Ohms