3290W-1-103
TRIMMER 10K OHM 1W PC PIN TOP
قسمت # NOVA:
420-1596122-3290W-1-103
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
3290W-1-103
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
10 kOhms 1W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 25.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه 3290W
سلسلهTrimpot® 3290 - Sealed
تعداد دورها25
مواد مقاومتیWirewound
اندازه / ابعادRectangular - 0.375" x 0.150" Face x 0.375" L (9.53mm x 3.81mm x 9.53mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 1W
تحمل±5%
ضریب دمای±50ppm/°C
مقاومت 10 kOhms