84WR20KLFTR
TRIMMER 20K OHM 0.25W SMD TOP
قسمت # NOVA:
420-1594632-84WR20KLFTR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
84WR20KLFTR
بسته استاندارد:
400
برگه اطلاعات فنی:
20 kOhms 0.25W, 1/4W Surface Mount Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهTT Electronics/BI
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
سلسله84
تعداد دورها12
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.250" x 0.170" Face x 0.295" H (6.35mm x 4.32mm x 7.49mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 20 kOhms