3266Y-1-104LF
TRIMMER 100KOHM 0.25W PC PIN TOP
قسمت # NOVA:
420-1596301-3266Y-1-104LF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
3266Y-1-104LF
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
100 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه 3266Y
سلسلهTrimpot® 3266 - Sealed
تعداد دورها12
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.250" x 0.170" Face x 0.270" H (6.35mm x 4.31mm x 6.85mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 100 kOhms