3266X-1-101LF
TRIMMER 100OHM 0.25W PC PIN SIDE
قسمت # NOVA:
420-1596280-3266X-1-101LF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
3266X-1-101LF
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
100 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12.0 Turn Side Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه 3266X
سلسلهTrimpot® 3266 - Sealed
تعداد دورها12
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.250" x 0.170" Face x 0.270" H (6.35mm x 4.31mm x 6.85mm)
نوع تنظیمSide Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 100 Ohms