3223W-1-203E
TRIMMER 20KOHM 0.125W J LEAD TOP
قسمت # NOVA:
420-1594505-3223W-1-203E
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
3223W-1-203E
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
20 kOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه 3223W
سلسلهTrimpot® 3223 - Sealed
تعداد دورها11
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.154" x 0.125" Face x 0.164" H (3.90mm x 3.18mm x 4.16mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.125W, 1/8W
تحمل±20%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 20 kOhms