TS63Y104KR10
TRIMMER 100K OHM 0.25W GW TOP
قسمت # NOVA:
420-1594816-TS63Y104KR10
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TS63Y104KR10
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
100 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 15.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهVishay Sfernice
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
سلسلهTS63
تعداد دورها15
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.270" x 0.197" Face x 0.270" H (6.85mm x 5.00mm x 6.85mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 100 kOhms