PV32H500A01B00
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
قسمت # NOVA:
420-1580728-PV32H500A01B00
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PV32H500A01B00
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
50 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه PV32H
سلسلهPV32
تعداد دورها1
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRound - 0.260" Dia x 0.181" H (6.60mm x 4.60mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.5W, 1/2W
تحمل±20%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 50 Ohms