3224X-1-101E
TRIMMER 100 OHM 0.25W GW TOP ADJ
قسمت # NOVA:
420-1595601-3224X-1-101E
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
3224X-1-101E
بسته استاندارد:
200
برگه اطلاعات فنی:
100 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه 3224X
سلسلهTrimpot® 3224 - Sealed
تعداد دورها12
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادRectangular - 0.189" x 0.138" Face x 0.209" H (4.80mm x 3.50mm x 5.30mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 100 Ohms